Programowanie blokowe – Scottie Go!

Specjalnie stworzone semestralne warsztaty to nauka programowania dla dzieci z użyciem tabletów i interaktywnych kafelków. Działamy w kameralnej grupie (maksymalnie 12-osobowej). Każde dziecko będzie w ciągłym działaniu dzięki pracy w parach. Każda para będzie działała na osobnym tablecie i z osobnymi kafelkami. Nie trzeba przynosić nic ze sobą – wszystko jest w cenie warsztatów.

Dzięki warsztatom dzieci rozwiną kompetencje przyszłości i nauczą się m.in. myślenia przyczynowo-skutkowego, myślenia logicznego oraz pracy w grupie. Dzieci nie będą zrażały się popełnianiem błędów, ponieważ na warsztatach doświadczą w praktyce tego, że pomylić się jest rzeczą ludzką, a każdą pomyłkę da się skorygować swoją gorliwą pracą.

Jako prowadząca warsztaty mam bogate doświadczenie i wykształcenie pod tym kątem. Stale rozwijam się w tematyce dziecięcego programowania, gdyż od ponad pięciu lat jest to moją pasją 🙂

Zapisy na nową grupę prowadzoną w Szkole Podstawowej w Tarczynie ruszą we wrześniu 2023.

Istnieje możliwość przeprowadzenia regularnych warsztatów w innych placówkach. Zainteresowanych dyrektorów i nauczycieli zapraszam do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów.

Jeśli masz więcej pytań – pozostaję do dyspozycji – kontakt do mnie