O MNIE

Prywatnie:

Prywatnie uwielbiam chodzić po górach. Od dziecka nimi nasiąkałam i to pasja, która nie minęła.
Mam kochających rodziców i brata <3
Cenię sobie bardzo dobre, szczere i prawdziwe znajomości.
Potrafię walczyć o swoje i nie boję się wyrażać swojego zdania.
Dużo się uśmiecham. Uwielbiam zarażać uśmiechem innych i sama się nim zarażać 🙂
Jestem fanką truskawek i czerwonej herbaty.
W życiu kieruję się cytatem: „Ci którzy chcą – szukają sposobów; ci którzy nie chcą – szukają powodów”.
Ulubiona edukacyjna myśl: Można wychować dzieci na osoby, które będą realizować swoje plany i marzenia lub można wychować je tak, aby były zatrudnione do realizacji cudzych planów i marzeń. Chcę wierzyć, że swoim wkładem mogę pomóc w tym pierwszym.

Wykształcenie:

Mam wykształcenie pedagogiczne, ale skończyłam również trochę innych dziwnych kierunków i kursów. Oto te największe z nich:
* od 2015 – instruktor harcerski ZHP (i wychowawca kolonijny)
* 2016-2019 – pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna (UW)
* 2019-2021 – filologia polskiego języka migowego (UW)
* 2020-teraz – pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią (UW)
* 2017 – kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy (KPP)
* 2018 – pierwsze szkolenie z wykorzystania nowoczesnych technologii w edukacji
* od 2019 – uprawnienia kierownika wypoczynku

Wszystko to bardzo dobrze łączy się z tym co oferuję w mojej firmie. Nie robię rzeczy, na których się nie znam. Zawsze stawiam na jakoś, a nie na ilość.

Doświadczenie:

Od 2015 roku działam ratowniczo. Posiadając odpowiednie kwalifikacje i tytuł ratownika uczestniczyłam i wciąż uczestniczę w wielu zabezpieczeniach medycznych. Mam duże doświadczenie w szkoleniu z pierwszej pomocy zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

Szkoleniami z programowania dla dzieci interesuję się od roku 2018. Przeszłam kurs i stale doskonalę się w tym zakresie. Jako nauczyciel przedszkolny wykorzystywałam nowoczesne technologie, roboty, tablety, maty i kilka innych drobiazgów do zajęć z programowania i kodowania dla dzieci.

Własna firma:

Od zawsze lubiłam przedmioty ścisłe: matematykę, fizykę, informatykę. Długo nie rozumiałam jak mają się one do tak humanistycznej pedagogiki. Odkrywając programowanie dla dzieci zrozumiałam, że to coś co idealnie łączy te dwa obszary i sprawia mi ogromną radość.
Krótko po tym uwierzyłam w swoje możliwości i tak narodził się pomysł otworzenia własnej firmy, tym właśnie się zajmującej 🙂
Start do spełniania marzeń okazał się jeszcze prostszy, gdy wygrałam w konkursie LGD i dostałam pieniądze na ruszenie ze swoim biznesem.
Działam lokalnie (w obrębie mojej gminy Tarczyn), a w przyszłości planuję działać na większą skalę i szerszy obszar. Wiem co chcę osiągnąć i wiem, że to co oferuję jest wartościowe i wysokiej jakości.
Każdego kto trzyma kciuki za dalszy rozwój, z całego serducha pozdrawiam <3