Anielska szkoła programowania

PROGRAMOWANIE

Warsztaty Scottie Go!

Nauka programowania dla dzieci z użyciem tabletów i interaktywnych kafelków. Działamy w kameralnej grupie (maksymalnie 12-osobowej). Każde dziecko będzie w ciągłym działaniu dzięki pracy w parach. Każda para będzie działała na osobnym tablecie i z osobnymi kafelkami. Nie trzeba przynosić nic ze sobą – wszystko jest w cenie warsztatów.

Dzięki warsztatom dzieci rozwiną kompetencje przyszłości i nauczą się m.in. myślenia przyczynowo-skutkowego, myślenia logicznego oraz pracy w grupie. Dzieci nie będą zrażały się popełnianiem błędów, ponieważ na warsztatach doświadczą w praktyce tego, że pomylić się jest rzeczą ludzką, a każdą pomyłkę da się skorygować swoją gorliwą pracą.

Jako prowadząca warsztaty mam bogate doświadczenie i wykształcenie pod tym kątem. Stale rozwijam się w tematyce dziecięcego programowania, gdyż od ponad pięciu lat jest to moją pasją 🙂 Jestem z wykształcenia nauczycielem i podczas warsztatów korzystam z całej mojej wiedzy i umiejętności zgromadzonej przez wszystkie lata studiowania i pracy z dziećmi i młodzieżą. Od wielu lat prowadzę drużynę harcerską i organizuję samodzielne wyjazdy dzieci i młodzieży. Warsztaty, które oferuję dla dzieci są zatem przygotowane najlepiej i najbardziej profesjonalnie jak tylko potrafię. Używam nowoczesnego i bardzo sprawnego sprzętu, a w swoich działaniach stawiam na jakość, a nie na ilość.

Jeśli masz więcej pytań – pozostaję do dyspozycji.

Angelika Jakubowska

694 960 730

angelika@legna.edu.pl