Programowanie z kafelkami interaktywnymi i tabletami -> I semestr – 2023/2024

Specjalnie stworzone warsztaty to nauka programowania dla dzieci z użyciem tabletów i interaktywnych kafelków. Działamy w kameralnej grupie. Każde dziecko jest w ciągłym działaniu dzięki pracy w parach. Każda para działa na osobnym tablecie i z osobnymi kafelkami. Nie trzeba przynosić nic ze sobą – wszystko jest w cenie warsztatów.

Dzięki warsztatom dzieci rozwijają kompetencje przyszłości i uczą się m.in. myślenia przyczynowo-skutkowego, myślenia logicznego oraz pracy w grupie. Dzieci nie zrażają się popełnianiem błędów, ponieważ na warsztatach doświadczą w praktyce tego, że pomylić się jest rzeczą ludzką, a każdą pomyłkę da się skorygować swoją gorliwą pracą.

Grupy maksymalnie 14-osobowe (o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń).

Miejsce: szkoła podstawowa w Tarczynie (dzieci odbierane będą na zajęcia ze świetlicy) sala 020

Termin: czwartki 13:30-14:15
Kliknij aby zobaczyć dokładne daty w naszym kalendarzu 🙂

Czas trwania: 5 spotkań po 1 godzinie dydaktycznej -> 45 min. (raz w tygodniu od października – z uwzględnieniem świąt)
* po zakończeniu warsztatów możliwe będzie utworzenie drugiej takiej samej grupy dla kolejnych zainteresowanych osób

Cena: 40 zł/os./zajęcia

Płatność dokonywana z góry za całość warsztatów (5 spotkań -> 200 zł). Bezzwrotne niezależnie od nieobecności.
Możliwa płatność gotówką lub przelewem. -> Tu znajdziesz dane do przelewu.
Jako działająca firma wystawiam faktury i paragony.

Aby zapisać dziecko na zajęcia, należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy poniżej.

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/oyN4BSJcr9zerB318
Zgłoszenia przyjmowane są do 26.09.2023