Programowanie z robotami dla najmłodszych -> I semestr – 2023/2024

Specjalnie stworzone warsztaty to idealny wstęp do nauki programowania dla dzieci z użyciem robotów, w których dzieci zakochają się od pierwszego wejrzenia. Działamy w bardzo kameralnej grupie. Każde dziecko jest ciągłym działaniu dzięki pracy w 3-osobowych zespołach.

Ogromną zaletą warsztatów, jest nauka przez zabawę. Zajęcia z robotami, to nie tylko nauka programowania dziecięcego. Podczas warsztatów dzieci będą uczyły się i utrwalały wiedzę z zakresów takich jak: kolory, zwierzęta, liczenie, cykle rozwojowe roślin, muzyka, język angielski i wiele wiele innych. Najwspanialsze jest to, że dzięki zabawie, dziecko uczy się wszystkiego w sposób bardzo naturalny i niewymuszony.

Dzięki warsztatom dzieci rozwijają kompetencje przyszłości i uczą się m.in. myślenia przyczynowo-skutkowego, myślenia logicznego oraz pracy w grupie. Dzieci nie zrażają się popełnianiem błędów, ponieważ na warsztatach doświadczą w praktyce tego, że pomylić się jest rzeczą ludzką, a każdą pomyłkę da się skorygować swoją gorliwą pracą.

Grupy maksymalnie 12-15-osobowe (o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń).

Miejsce: przedszkole w Tarczynie (dzieci odbierane będą na zajęcia ze świetlicy)
* możliwość zorganizowania zajęć również w innych zainteresowanych placówkach

Termin: poniedziałki 16:00-16:45 (start 09.10.2023)
Kliknij aby zobaczyć dokładne daty w naszym kalendarzu 

Czas trwania: ok. 26 spotkań (cały rok szkolny) po 1 godzinie dydaktycznej -> 45 min. (raz w tygodniu od października do czerwca – z uwzględnieniem świąt)

Cena: 40 zł/os./zajęcia

Płatność dokonywana z góry za każdy miesiąc. Bezzwrotne niezależnie od nieobecności.
Możliwa płatność gotówką lub przelewem. -> Tu znajdziesz dane do przelewu.
Jako działająca firma wystawiam faktury i paragony.

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/bRUPQyNVr9ViZN6a6
Zgłoszenia przyjmowane są do 29.09.2023

Kilka zdjęć: