Komunikaty dla rodziców klasy „0”d

2023-09-12
Dziękuję za bardzo liczną obecność na dzisiejszym zebraniu. W linku poniżej mogą Państwo pobrać prezentację z dzisiejszego zebrania (ze wszystkimi odnośnikami). Jeśli byłyby pytania to proszę śmiało zadawać.
Link do prezentacji: https://drive.google.com/file/d/1ZsTs7eR1b4OCO_ryXaLuntOLFhb4M79k/view?usp=sharing

2023-09-06
Dzieci dostały do plecaków dwie kartki – z prośbą o przekazanie Państwu. Proszę wypełnić i oddać do mnie. Jedna kartka to krótka ankieta z pytaniem, który katering by Państwo woleli (jeśli planują Państwo korzystać), a druga to kwestia logopedy. Pani logopeda chce zrobić badania wstępne dzieciom, aby wiedziała kogo zabierać do siebie na regularne zajęcia, a kogo nie. Potrzebna jest jednak do tego Państwa zgoda.

2023-09-05
Dziękuję za przyniesione dokumenty i wyprawki. Wiem, że dzieci w plecakach miały dzisiaj piórniki – nie brałam ich, ale jutro sobie już je włożymy do półeczek 🙂

2023-09-04
Cieszę się, że mogliśmy się wszyscy dzisiaj spotkać. Proszę aby w tym tygodniu jeszcze dzieci miały swoje śniadaniówki z jedzeniem i picie przynoszone do szkoły.
Proszę o przyniesienie na jutro uzupełnionych dokumentów, które Państwo dzisiaj ode mnie otrzymaliście. Gdyby któryś się zawieruszył, to tutaj załączam skany – można sobie wydrukować.

2023-09-03
Bardzo mi miło, że będę mogła działać w tym roku szkolnym z Państwa dziećmi i współpracować z Państwem. Jeśli to możliwe, proszę o odwiedzanie raz dziennie tej strony i sprawdzanie czy nie pojawił się nowy komunikat ode mnie. Informacje będę zaznaczać datami, w których będę je publikowała. Pozdrawiam serdecznie, wychowawczyni Państwa dzieci – Angelika Jakubowska 🙂