Zajęcia z długopisami 3D -> II semestr – 2023/2024

Specjalnie stworzone warsztaty to nauka obsługi i działania długopisów 3D. Na zajęciach poza praktycznymi umiejętnościami i tworzeniem, dzieci nabędą również wiedzę i umiejętności tego jak dbać o sprzęt, aby służył on nam jak najdłużej i jak najlepiej.

Na każdych zajęciach dzieci będą tworzyć nowe rzeczy, według specjalnie przygotowanego projektu. Po każdych zajęciach wytwory każdego uczestnika, zostaną przez niego zabrane na pamiątkę do domu.

Każde dziecko podczas zajęć będzie w ciągłym działaniu dzięki pracy jeden na jeden ze sprzętem. Wszystkie materiały od długopisów 3D, po filamenty i wzory są zapewnione przez prowadzącego, w ramach opłaty za zajęcia. Nie trzeba więc przynosić nic ze sobą – wszystko jest w cenie warsztatów 🙂

Dzięki warsztatom dzieci poszerzą swoją twórczość i polepszą sprawność manualną oraz zmysł estetyczny. Udział w warsztatach pozwoli też przygotować lepiej dziecko, na dalsze kreatywne i prawidłowe korzystanie z własnych długopisów 3D.

Warsztaty przeznaczone są dla uczniów klas 1-3 sp.

Grupy maksymalnie 15-osobowe (o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń). Spotkania raz w tygodniu (do wyboru dwa terminy zajęć).

Miejsce: szkoła podstawowa w Tarczynie (dzieci odbierane będą na zajęcia ze świetlicy)

Terminy:
I grupa -> wtorki 13:30-14:15
II grupa -> środy 13:05-13:50
Kliknij aby zobaczyć dokładne daty w naszym kalendarzu 

Czas trwania: ok. 14 spotkań po 1 godzinie dydaktycznej -> 45 min. (raz w tygodniu od 30. stycznia do końca czerwca – z uwzględnieniem świąt)
Start po feriach.

Cena: 45 zł/os./zajęcia
* Nieco wyższy niż standardowo koszt zajęć wynika z kosztów materiałów zużywalnych potrzebnych na zajęcia. Materiały posłużą dzieciom do tworzenia własnych wytworów, które po każdych zajęciach każdy uczestnik zabierze do swojego domu.

Płatność dokonywana z góry za każdy miesiąc. Bezzwrotne niezależnie od nieobecności.
Możliwa płatność gotówką lub przelewem. -> Tu znajdziesz dane do przelewu.
Jako działająca firma wystawiam faktury i paragony.

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/9WuoL9WWp2DaQxYV7
Zgłoszenia przyjmowane są do 12.01.2024

Zdjęcia sprzętu na którym będziemy działać: