Warsztaty z pierwszej pomocy w przedszkolach

Pierwsza pomoc to wiedza i umiejętności o które warto dbać od najmłodszych lat. Nieprawdą jest, że ktoś jest za młody na pierwszą pomoc. Uwrażliwianie dzieci na te tematy i oswajanie ich z nimi od samego początku, to klucz do sukcesu.

Będąc nauczycielem edukacji początkowej, ratownikiem i wieloletnim szkoleniowcem z doświadczeniem, prowadzę swoje warsztaty dla przedszkoli w formule, która jest dostosowana do młodych odbiorców. Warsztaty są oparte o autorski program i zgodne z metodyką wychowania przedszkolnego. W szkoleniu wykorzystuję pluszowe misie (zamiast fantomów), co daje dzieciom łatwiejsze oswojenie się z tematem i większe poczucie satysfakcji.

Jeśli chcesz, by dzieci u Ciebie w przedszkolu oswoiły się z postacią ratownika, uwierzyły w swoje możliwości i nie bały się zadziałać, gdy przyjdzie taka potrzeba –> idealnie trafiłeś, bo warsztaty prowadzone przeze mnie właśnie taką rolę spełnią 🙂

W zakres szkolenia dla grup przedszkolnych wchodzą:

• Zapoznanie i oswojenie z postacią ratownika oraz jego pracą
  • Utrwalenie numerów alarmowych
  • Nauka prawidłowego wzywania pomocy i zawiadamiania służb
  • Udzielanie pierwszej pomocy w przypadku drobnych urazów i złamań
  • Wykonywanie resuscytacji krążeniowo-oddechowej

Liczebność grup:
Warsztat odbywa się dla każdej grupy przedszkolnej osobno. Warto pamiętać, że im mniejsza grupa, tym zajęcia są bardziej efektywne i wartościowe dla dzieci.

Czas trwania:
Warsztat trwa godzinę zegarową dla jednej grupy przedszkolnej.

Cennik:
Szczegółową ofertę cenową firmy można znaleźć klikając tutaj.
Wszystkie materiały szkoleniowe wliczone są w cenę. Nie musisz robić nic, poza przyjęciem mnie do siebie do placówki 🙂

Jeśli masz więcej pytań – pozostaję do dyspozycji – kontakt do mnie

Poniżej kilka zdjęć z prowadzonych szkoleń w przedszkolach: