Warsztaty z pierwszej pomocy dla dzieci 2023

Dzięki warsztatom Twoje dziecko nauczy się że niesienie pomocy innym nie jest trudne, a ponadto będzie potrafiło samodzielnie udzielić jej w prawidłowy sposób. Moje warsztaty to doskonała okazja do tego by oswoić dziecko z tematem niesienia pierwszej pomocy, zniwelować lęk i otworzyć przestrzeń na zaciekawienie się ratownictwem.

Warsztaty prowadzone są z nowoczesnym i profesjonalnym sprzętem szkoleniowym. Prowadzi je osoba z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym, uprawnieniami ratowniczymi oraz wykształceniem pedagogicznym, co gwarantuje wysokiej jakości usługę i zadowolenie uczestników po warsztatach.

Warsztaty pozwolą na przyswojenie wiedzy zarówno z poziomu podstawowego, jak i tego bardziej rozszerzonego. Wszystko to dzięki cyklicznym spotkaniom i dawkowaniu zdobywanej wiedzy, wzbogacanej o praktyczne ćwiczenia.

W warsztatach może uczestniczyć maksymalnie 12 osób (o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń).

Miejsce: szkoła podstawowa w Tarczynie (dzieci odbierane będą na zajęcia ze świetlicy)

Termin: środy 14:30-15:30*
Start 01.03.2023 r.
Kliknij aby zobaczyć dokładne daty w naszym kalendarzu 🙂
* w przypadku dużego zainteresowania, zostanie utworzona dodatkowa grupa – od 12.04.2023 r.

Czas trwania: 6 spotkań po 1 godzinie zegarowej (1 spotkanie tygodniowo)

Cena: 270 zł/os.

Płatność dokonywana z góry za całe warsztaty. Bezzwrotne niezależnie od nieobecności.
Możliwa płatność gotówką lub przelewem. -> Tu znajdziesz dane do przelewu.
Jako działająca firma wystawiam faktury i paragony.

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/n8LHZbeWoUuTWYgn8
Zgłoszenia przyjmowane są do 20.02.2023